Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
SAP Sales Cloud

* SAP Hybris Sales Cloud çözümü, SAPPHIRE 2018 etkinliği ile birlikte SAP Sales Cloud olarak adlandırılmıştır.

Müşterilerinizi hiç olmadığı kadar iyi tanıyın. SAP Sales Cloud ile tüm satış ekibinizi, aktiviteleri, duyum, fırsat ve teklif süreçlerini tek bir ortamdan yönetin. Bulut teknolojisiyle, satış aktivitelerinizi gerçek zamanlı olarak takip edin ve yönetin. Fazlar halinde yönetilen fırsat süreçleriyle beraber, gerçek zamanlı pipeline ve tahmin analizleri yapın; satış stratejinizi baştan oluşturun.


SAP Jam modülünü kullanarak takımlar arası işbirliğinizi hiç olmadığı kadar güçlendirin. Feed’inizde paylaştığınız fırsatlara, müşterilere diğer çalışma arkadaşlarınızı etiketleyerek ve hashtag kullanarak dahil edin. İş paylaşımını hiç olmadığı kadar çabuk ve efektif yapın, satış süreçlerinde daha bilinçli ve çevik olun. Tüm ziyaret ve aktivite süreçlerinizi tek bir sistemden yönetin.


Hatırlatmalar ile müşterilerinize her zaman en doğru zamanda ulaşın, müşteri yönetiminizi mükemmelleştirin. Anlık raporlamalar ile müşterilerinizi ve satış personelinizi analiz edin, üzerinden aksiyon alın. Mobile First özelliğiyle hızlı hareket edin, zamanınızı daha iyi yönetin ve fırsatlarınızı daha hızlı kapatın.


Kısacası, SAP Sales Cloud ile uçtan uca, kusursuz bir satış çözümüne sahip olun.

Lineris Destek Sistemi'ne, yalnızca gerekli yetkilere sahip kullanıcılar tarafından erişim sağlanabilir.