Your address will show here +12 34 56 78
SAP Hybris Sales Cloud

 

Müşterilerinizi hiç olmadığı kadar iyi tanıyın. SAP Hybris Sales Cloud ile tüm satış ekibinizi, aktiviteleri, duyum, fırsat ve teklif süreçlerini tek bir ortamdan yönetin. Bulut teknolojisiyle, satış aktivitelerinizi gerçek zamanlı olarak takip edin ve yönetin. Fazlar halinde yönetilen fırsat süreçleriyle beraber, gerçek zamanlı pipeline ve tahmin analizleri yapın; satış stratejinizi baştan oluşturun.

 

SAP Jam modülünü kullanarak takımlar arası işbirliğinizi hiç olmadığı kadar güçlendirin. Feed’inizde paylaştığınız fırsatlara, müşterilere diğer çalışma arkadaşlarınızı etiketleyerek ve hashtag kullanarak dahil edin. İş paylaşımını hiç olmadığı kadar çabuk ve efektif yapın, satış süreçlerinde daha bilinçli ve çevik olun. Tüm ziyaret ve aktivite süreçlerinizi tek bir sistemden yönetin.

 

Hatırlatmalar ile müşterilerinize her zaman en doğru zamanda ulaşın, müşteri yönetiminizi mükemmelleştirin. Anlık raporlamalar ile müşterilerinizi ve satış personelinizi analiz edin, üzerinden aksiyon alın. Mobile First özelliğiyle hızlı hareket edin, zamanınızı daha iyi yönetin ve fırsatlarınızı daha hızlı kapatın.

 

Kısacası, SAP Hybris Sales Cloud ile uçtan uca, kusursuz bir satış çözümüne sahip olun.

  

Uçtan uca kusursuz satış
 

İLETİŞİM FORMU

Çözüm ihtiyaçlarınızla ilgili olarak, lütfen bizimle şimdi temasa geçin.