Your address will show here +12 34 56 78
SAP Hybris Commerce

 

Dünyanın 1 numaralı e-ticaret platformuyla tanışın.  SAP Hybris Commerce ile e-ticaret, pazarlama, faturalama, satış ve servis süreçlerinizi tek bir ortamda birleştirin. Güçlü sipariş ve arka-ofis altyapısıyla, müşteriye her dokunuşunuzu adım adım yönetin.

 

Tüm sipariş ve stoklarınızı müşteri, sipariş, ürün gibi parametreler bazında takip edin, yönetin. Tüm ürün portfolyonuzu, kategorilerini, ürün hiyerarşilerini, ürün içeriklerini, fiyatlarını, görsellerini, ya da farklı dil seçeneği konfigürasyonlarını, birden fazla e-ticaret sitesi için tek bir ortamdan yönetirken; müşterinize kişiselleştirilmiş tek bir görünüm sunun.

 

Siparişlerinizi, müşteriye ulaşana kadar adım adım takip edin. Tüm onay süreçlerini, iş akışlarınıza göre uyarlayın. Accelerator’lar ile internet sitelerinizi çok daha hızlı ayağa kaldırın. Kullanıma hazır, out-of-the-box şablonlarla, kendi tasarımlarınızı, ürünlerinizi kullanarak siteler yaratın. İnternet sitelerinizi Live Edit ile gerçek zamanlı olarak değiştirin, ya da ileriye dönük tasarım planları yapın. Birden fazla internet sitesinin tasarımını tek bir ortamdan yönetin.

 

Kısacası, SAP Hybris Commerce ile e-ticaret süreçlerinizi uçtan uca yönetmenizi sağlayan bir platforma sahip olun.

  

Uçtan uca kusursuz e-ticaret
 

İLETİŞİM FORMU

Çözüm ihtiyaçlarınızla ilgili olarak, lütfen bizimle şimdi temasa geçin.