Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover
LINERIS
SOLUTIONS


Türkiye’nin ilk SAP CRM çözümleri odaklı firması olarak, SAP C/4HANA ürün ailesinde, en fazla tamamlanmış referans projeye sahibiz (50+). Uluslararası tecrübeye sahip uzman danışman kadromuz ile Türkiye ve MENA bölgesinin en büyük CX organizasyonuyuz.

 

Değer Önergemiz

  • Text Hover
 
ÖNCÜ OLMAK


Türkiye’nin ilk SAP CRM çözümleri odaklı firması.
  • Text Hover
 
EKİP GÜCÜ


35+ ULUSLARARASI deneyimli uzman danışman
  • Text Hover
 
REFERANSLAR

En fazla tamamlanmış SAP CRM & SAP C/4HANA referans projesi (50+)

  • Text Hover
 
DENEYİM

Yerel ve uluslararası, farklı sektörlerden oluşan proje portföyü

CRM’den Customer Experience Suite'e geçişe öncülük ediyoruz.


Tanıtım videomuzu izlemek için tıklayın. 
  • Lineris, şirketlerin potansiyel müşterilerini daha iyi tanıması ve tüm satış, servis, pazarlama ilişkili iş süreçlerinin etkin yönetilmesini sağlayan, 40’ın üzerinde projeye imza atmış, yurtiçi ve yurtdışı hizmet veren, alanında öncü bir teknoloji ve danışmanlık şirketidir.

  • Günümüzde, şirketinizi müşterilerinizle uyumlu hale getirmek artık her zamankinden daha önemli. Pazarlama, satış ve servis birimleriniz şirketinizin müşteri ön yüzünü oluşturuyor. Bu birimler uçtan uca tüm şirketinize değer katmalı. Detaylı müşteri iç görüsü ve kişiselleştirilmiş ilişki biçimi sayesinde müşterilerinizi rekabette ön plana çıkarabilir ve onlara bu zorlu yolda ihtiyaç duydukları deneyimi sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizi daha önce olmadığı kadar iyi tanımalısınız. Müşterilerinizin fırsatları gerçeğe dönüştürdüğü serüvende, her adımda onlara rehberlik etmelisiniz. İşte bu prensiplerin her biri için Lineris, 2011 yılından bu yana müşterilerine entegre çözümler sunuyor. Şirketlerle müşterileri birbirine yakınlaştıran SAP CX (Müşteri Deneyimi) çözümlerini deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile hayata geçiriyor.

  • CRM’i üründen öte bir yönetim felsefesi olarak benimseyen Lineris, kampanya yönetiminden müşteri davranışı modellemeye, satış performans analizinden çağrı merkezi entegrasyonuna çok yönlü CRM çözümünü tüm pazarlama, satış ve servis yönetimi süreçlerine entegre ediyor. Lineris’in bilgi birikimi ve sektörel deneyimi ile oluşturulan katma değerli çözümler, endüstri bazlı ihtiyaçlarla bütünleştirilerek farklılaşıyor.Ancak bir şirket kültürü olarak benimsenmesi durumunda başarıya ulaşabilecek CRM projelerine gerek sahip olduğu vizyon, gerekse teknolojik yetkinliğiyle ışık tutan Lineris, müşteri odaklı olmak isteyen şirketlere ihtiyaç duydukları bu altyapıyı sunuyor. Müşteriye istediği kanal ve yöntemlerle ulaşmanın kaçınılmaz olduğu günümüzde, değişen müşteri istek ve beklentileri Lineris çözümleriyle fırsata dönüşüyor.

Biz hazırız. Peki SİZ?

Lineris Destek Sistemi'ne, yalnızca gerekli yetkilere sahip kullanıcılar tarafından erişim sağlanabilir.